Hallitus

KUNNIAPUHEENJOHTAJA
Raimo Viljanmaa, 050 550 1371, raimo.viljanmaa@gmail.com

PUHEENJOHTAJA
Arja Nevalainen, 050 306 2978,  arja.h.nevalainen@gmail.com
Salonkyläntie 1149, 83900 Juuka

VARAPUHEENJOHTAJA, HALLITUKSEN SIHTEERI
Kati Kohtamäki, 0443322099, kati.kohtamaki@netikka.fi

MUUT VARSINAISET JÄSENET
Kiira Juhola, 0504145426, kiira.juhola@gmail.com
Mikko Keränen, 0408468590, mikko.keranen79@gmail.com
Jari Raiskio, 0500 721 796, jari.raiskio@gmail.com
Severi Matilainen, 044 555 2687, severimatilainen@gmail.com
Juha Tolonen, 050 3243983, kurzthaar@gmail.com

VARAJÄSENET
Kati Kohtamäen varajäsen Seppo Hyvärinen, 0405595052
Kiira Juholan varajäsen Raimo Viljanmaa, 050 550 1371
Mikko Keräsen varajäsen Jani Kosunen, 0504629589
Jari Raiskion varajäsen Esko Huusko, 044 352 6718
Severi Matilaisen varajäsen Vellu Ormasuo, 050 5874193
Juha Tolosen varajäsen Jussi Tarkkala, 040 726 3730

Jäsensihteeri  / rahastonhoitaja

Jari Ruotsalainen, Lapinlahti
044 546 0222,  ruojar@gmail.com
Venäjänajokoirayhdistyksen tilinumero: FI43 800011 70670583.

Jalostustoimikunta

Heikki Savolainen, 0500 377 210
hallituksen edustaja, ulkomaan tuonnit

Raimo M. Viljanmaa, 050 550 1371
ulkomuotovastaava

Pentuevälitys
Ota yhteyttä osoitteeseen: vak.jalostus@gmail.com

Venäjänajokoira-lehti

Vastaava päätoimittaja
Arja Nevalainen, 050 306 2978,  arja.nevalainen@oyk.fi

Toimittaja
Kiira Juhola, 0504145426, vak.lehti@gmail.com

Taittaja
Tanja Buska, tanja.buska@gmail.com

Materiaali jäsenlehteen
Perinteisen postin matkassa osoitteella Venäjänajokoirayhdistys ry, Salonkyläntie 1149, 83900 Juuka
tai yhdistyksen sähköpostiin vak.kotisivut@gmail.com

Nettisivut

Ylläpitäjä
Maria Lammentausta, maria.lammentausta@gmail.com

Materiaali nettisivuille
osoitteeseen vak.kotisivut@gmail.com

Tarvikemyynti

Vellu Ormasuo, p. 050 5874193, vellu.russvell@gmail.com